Sekretariat+18 267 86 63 location Rokiciny Podhalańskie 15634-721 Raba Wyżna
Zmień
Kontrast

3 latki

,,Misie" to nasze 3-latki.     

             Wychowawcą grupy jest pani mgr Renata Wojciechowska Zając.
Grupa liczy 17 dzieci, wśród których jest 8 dziewczynek i 9 chłopców. 
Dzieci uczą się zasad współżycia w grupie, doskonalenia samodzielności oraz kształtowania codziennych nawyków higienicznych. Każdy dzień to dla maluchów nowe wyzwania i doświadczenia. Pociechy chętnie wykonują prace plastyczne różnymi technikami. Ogrom radości sprawiają zabawy ruchowe w sali i w ogrodzie przedszkolnym. Słodkie szkraby zostają w przedszkolu również po godzinach realizacji podstawy programowej. W tym czasie odpoczywają na leżakach, słuchając bajek lub muzyki relaksacyjnej, następnie zjadają podwieczorek i bawią się w kącikach tematycznych.

 

Przedszkole przyjazne

dzieciom

  Historia obiektu

Nasze przedszkole zapewnia wszechstronny, bezpieczny rozwój wszystkim naszym wychowankom. Każde dziecko jest traktowane indywidualnie i podmiotowo. Staramy się, aby czuło się ono kochane, akceptowane i szczęśliwe, a także przygotowane do przeżywania sukcesu, ale  i do radzenia sobie z porażkami.

Wysokiej jakości opieka dydaktyczna i wychowawcza sprzyja osiąganiu przez dziecko pełnych możliwości rozwojowych, w myśl słów Janusza Korczaka "Lata dziecięce są górami, z których rzeka bierze swój początek, rozpęd i kierunek".