Sekretariat+18 267 86 63 location Rokiciny Podhalańskie 15634-721 Raba Wyżna
Zmień
Kontrast

4 latki

,,Biedronki" to nasze 4-latki.  

Wychowawcą grupy jest pani mgr Elżbieta Ochman.
Grupa liczy łącznie 21 dzieci, w tym 8 dziewczynek i 13 chłopców.
Dzieci są pełne energii, ciekawe świata, dlatego też działania w tej grupie są bardzo urozmaicone, kładące nacisk na wspieranie całościowego rozwoju dziecka. Dzieci aktywnie uczestniczą i angażują się we wszystkie proponowane działania. Bardzo lubią tańczyć, śpiewać, z wielkim zapałem uczestniczą w dodatkowych zajęciach muzyczno-tanecznych. Są też bardzo aktywne na zajęciach z języka angielskiego. Każdego dnia dzieci dzielą się swoją wiedzą i umiejętnościami zarówno z nauczycielem, jak i rówieśnikami. Naszym celem jest uśmiech, radość i dobre samopoczucie dzieci, a wszystko to z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

 

Przedszkole przyjazne

dzieciom

  Historia obiektu

Nasze przedszkole zapewnia wszechstronny, bezpieczny rozwój wszystkim naszym wychowankom. Każde dziecko jest traktowane indywidualnie i podmiotowo. Staramy się, aby czuło się ono kochane, akceptowane i szczęśliwe, a także przygotowane do przeżywania sukcesu, ale  i do radzenia sobie z porażkami.

Wysokiej jakości opieka dydaktyczna i wychowawcza sprzyja osiąganiu przez dziecko pełnych możliwości rozwojowych, w myśl słów Janusza Korczaka "Lata dziecięce są górami, z których rzeka bierze swój początek, rozpęd i kierunek".